O mne
Niečo o esenciách
Aroma konzultácie
AromaTouch® masáž
Aroma stretnutia
Semináre a konferencie
E shop

 
 

Janka Palkovičová

Som vyštudovaná pôrodná asistentka a ženská sestra. No už niekoľko rokov sa venujem alternatívnemu, holistickému prístupu k riešeniu zdravia. Prečo ?

 
 

Od útleho detstva som vnímala svet tak trošku inak, vnímala som ho cez jeho prirodzenosť, intuíciu. Hľadala som súvislosti a už v mojej malej detskej duši vyvstávalo veľa prečo a ako, hlavne ako to funguje medzi Nebom a Zemou. Hľadala som PODSTATU. Hľadala som ESENCIU ŽIVOTA.

Cesta hľadania odpovedí ma priviedla k poznaniu, že všetko v prírode má svoje miesto a účel, nič tu nie je len tak a pre nič. Nič, čo sa nám deje, nedeje sa pre nič a za nič. Že človek nie je len telo, ale má aj dušu, že každý sme jedinečné JA so svojimi spomienkami, svojim vnútorným životom, emóciami. A že toto všetko ovplyvňuje kvalitu nášho života. Že každý čerpáme z jednej životodarnej Sily.

Nie náhodu sme my ako ľudia prepojení s Prírodou. Vnímame ju zrakom, hmatom, sluchom, chuťou a čuchom. A všetko to, čo nám bolo naším Stvoriteľom dané, všetko toto má pre náš život veľký význam. Pomocou týchto zmyslov nám je daná možnosť vyliečiť sa. Vie nás liečiť pohľad na krásu, vie nás liečiť práca resp. tvorba rukami - arteterapia, vie nás liečiť hudba svojimi vibráciami - muzikoterapia, vieme sa vyliečiť pomocou jedla, a aj keď to málo ľudí vníma, lieči nás - a dovoľujem si tvrdiť, že zo všetkých zmyslov najkomplexnejšie - práve čuch. A o tom je aromaterapia - terapia, ktorú Vám chcem s radosťou a Láskou prostredníctvom svojich daností a skúseností priblížiť. Nielen pomocou tejto stránky, ale aj prostredníctvom osobných konzultácií alebo na rôznych akciách, konferenciách, seminároch, prednáškach.

Každý jeden životný príbeh pri moje práci s esenciami vrámci aromaterapie obohacuje aj mňa. Preto som za tento Dar Prírody nesmierne vďačná. Som vďačná, že SMIEM.
 

tel.: +421 (0) 905 33 11 77

e-mail: info (zavinac) svetesencii.sk

facebook: Svet Esencií
Svet esencií Svet Esencií © 2017 Inšpiratívne ženy