O mne
Niečo o esenciách
Aroma konzultácie
AromaTouch® masáž
Aroma stretnutia
Semináre a konferencie
E shop

 
 

Aroma konzultácie

alebo NÁJDI SVOJU ESENCIU

"Najväčším a najkrajším darom človeka je schopnosť cítenia. Intuícia v spojení s aromaterapiou je najprirodzenejší spôsob ako ozdraviť svoje telo aj ducha."

Všetko v prírode má svoje miesto a účel, nič tu nie je len tak a pre nič. Nie náhodu sme my ako ľudia prepojení s Prírodou. Sme živí ako je živá ona. Vnímame ju zrakom, hmatom, sluchom, chuťou a čuchom. A všetko to, čo nám bolo naším Stvoriteľom dané, všetko toto má pre náš život veľký význam. Aj pomocou týchto zmyslov nám je daná možnosť vyliečiť sa.

Vie nás liečiť pohľad na krásu, vie nás liečiť práca resp. tvorba rukami - arteterapia, vie nás liečiť hudba svojimi vibráciami - muzikoterapia, vieme sa vyliečiť pomocou jedla a aj keď to málo ľudí vníma, lieči nás - a dovoľujem si tvrdiť, že zo všetkých zmyslov najkomplexnejšie - práve čuch.

Viete prečo?

Čuch je priamo spojený s našim mozgom, konkrétne hypotalamom a v ňom uloženom tzv. limbickom mozgu (limbický odtlačok). Limbický mozog je vývojovo najstaršou časťou mozgu a sú v ňom zaznamenané všetky naše emócie, spomienky. Je to akási disketa podobná tej počítačovej pamäti. Od fungovania mozgu závisí regulácia nervového a hormonálneho systému nášho tela, homeostáza. A od nich záleží nielen naše telesné zdravie, ale aj emočné. Keďže my nie sme len telo, oba systémy majú priamy súvis s našou dušou, duchom. Zjednodušene povedané, čuch priamo ovplyvňuje naše fyzické telo a emočné zdravie.

Keď som pracovala ako pôrodná asistentka, vždy mi padol zrak na novorodeniatko, ktoré krútilo noštekom a tak hľadalo podľa čuchu svoju maminku. Rovnako ako mláďatká v prírode, ktoré ešte nevnímajú očami, ale riadia sa čuchom zorientovať sa v prostredí. Pamätám si vône odjakživa. Rovnako ako Vy. Určite si spomeniete. Skúste, čo Vám pripomína vôňa kávy, čo rozkvitnutý orgován, vôňa ruže, levandule, vôňa ihličia, mandariniek, čo vôňa jedla, vôňa mamy, otca, sestry, brata, muža, ženy? ...

Sú spomienky spojené s touto vôňou príjemné, dojímavé, zasnené... alebo je Vám vôňa nepríjemná? Máte pri nej úzkosť, strach, bolesť v duši, prípadne sa Vám vtlačia slzy do očí? Ak áno, to sa Vám ozval práve Váš limbický mozog, centrum spomienok a emócií. A práve s týmito informáciami pracuje aromaterapia. Práve cez tieto vnemy si vieme spomenúť a nájsť to, čo nám spôsobuje poškodené telesné, či emočné zdravie.

S týmito vnemami pri intuitívnom výbere esencií cez ich arómu budeme počas konzultácie pracovať. Poodhalíme to, čo je príčinou nášho zdravotného stavu. Či už fyzického alebo emočného.

Keďže esenciálne oleje sa nazývajú aj "oleje transformácie", krásnou voňavou cestou "reštartujeme" to, čo ostalo v našej dlhodobej pamäti nespracované vo forme blokov, strachov, stresov.

Aromaterapia pre dušu, ktorej sa venujem, je prepojenie psychosomatických príčin chorôb zapísaných v našom limbickom mozgu cestou príjemnou a krásnou, cestou liečivých vibrácií esencií CPTG kvality.

 
 

Cieľom Aromakonzultácie je zistenie príčin fyzickej a emočnej nepohody a navrhnutie riešenia prírodnou cestou aromaterapie.

Aromakonzultácia pozostáva z týchto etáp:

 • úvodný rozhovor

 • výber esencií na základe vlastného intuitívneho vnemu, čuchový test

 • výroba kompozície - osobného harmonizačného parfému z esencií CPTG kvality

 • vypracovanie terapeutického plánu- osobný popis a spôsob používania vybraných esencií mailom

 • BONUS: analýza energetického systému tela / scaner v závere konzultácie

  ČAS TRVANIA: individuálne podľa stavu klienta, obvykle 90 - 120 minút

  CENA: 50,- €

  KDE: kontaktujte ma telefonicky alebo mailom a spolu dohodneme miesto, termín aj čas.

 •  
   

  tel.: +421 (0) 905 33 11 77

  e-mail: info (zavinac) svetesencii.sk

  facebook: Svet Esencií
  Svet esencií Svet Esencií © 2017 Inšpiratívne ženy